Основні ринки збуту українського зерна поступово переходять в Азію – експерт — АГРОПОЛІТ

Українським зерном все більше цікавляться країни Азії. Пшениця в 2020/21 МР отримала нові ринки збуту, і в новому сезоні ця тенденція збережеться. Таку думку висловив генеральний, комерційний директор компанії «Агропросперіс» Ігор Осьмачко на конференції Grain Ukraine 2021, пише Elevatorist.com.

«У цьому році наші основні ринки збуту поступово переходять в Азію. Пакистан вперше купив багато української пшениці і на наступний рік не менше збирається купувати. Зараз ми отримали запит приблизно на 3 млн т пшениці. Я так розумію, що вони і далі будуть нарощувати закупівлі», – розповів Ігор Осьмачко.

Індонезія теж активно цікавиться українською пшеницею, незважаючи на високу конкуренцію з боку Австралії.

Ринок української кукурудзи також розширюється — за рахунок В’єтнаму. Ігор Осьмачко зазначив, що Україна вже почала поставляти культуру до В’єтнаму, і зараз вирішуються питання фітосанітарної сертифікації українського зерна.

 

Український ячмінь користувався величезним попитом Китаю в цьому сезоні, і тенденція продовжиться в наступному МР/ Китайський ринок ячменю« підірвав »рік, і ми бачимо, що на наступний сезон ситуація буде точно не гірше, напевно, навіть краще, тому що багато коротких позицій по ячменю для Китаю. Початок сезону обіцяє бути цікавим. Це те, чого не було в попередніх роках, коли ми в основному продавали на Саудівську Аравію», – розповів експерт.

 

Нагадаємо, що у найближчим часом сертифікати якості українського зерна планується діджиталізувати. Такий крок дозволить посилити позиції України на міжнародних ринках.


Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується