Науковці розробили новий спосіб вирощування овочів – AgroNews

«PanAmerican Seed» розробив Kitchen Minis як новий спосіб вирощування рослин, які інакше не росли б у приміщенні. Споживачі збирають урожай протягом декількох тижнів, а потім знову, і так цілий рік. Про це повідомляє freshplaza.com, пише agronews.ua.

Навесні 2021 року компанія представила свою колекцію Kitchen Minis, яка включає готові плодоносні компактні рослини перцю та помідорів. Кухонні міні-овочі можна поставити на сонячне підвіконня або стільницю, а потім збирати їх в середньому протягом 3–5 тижнів. Kitchen Minis можна порівняти з рослинами в горщиках, що продаються в супермаркетах.

«Як селекційна компанія ми продаємо насіння розвідникам, які можуть вирощувати ці рослини в горщиках для розплідників, супермаркетів тощо. Споживач купував би ці рослини з приємною кількістю плодів, деякі вже дозріли, а потім збирали б приблизно 1–2 півлітра помідорів та дрібного перцю, залежно від сорту », – – говорить Клер Джозефсон, менеджер з маркетингу PanAmerican Seed.

PanAmerican Seed розробив свою колекцію Kitchen Minis у відповідь на підвищений інтерес споживачів до домашніх їстівних рослин та тенденцію до вирощування в приміщенні. За словами менеджера відділу продажів Джоша Кіршенбаума, “у багатьох споживачів немає місця для вирощування рослин або вони садівники-початківці. Ми вважали, що Kitchen Minis – це хороший спосіб допомогти людям вирощувати власну їжу, навіть якщо у них немає двору чи грядочки “.

Рослини в горщиках Kitchen Minis можна продати за різними каналами збуту, включаючи супермаркети, розплідники та садові центри, ферми тощо.

Рекламний набір інструментів для кухні Міні

Оскільки колекція PanAmerican Seed Kitchen Minis є новою і націлена на споживачів, які вважають себе садівниками, PanAmerican Seed зобов’язується сприяти просуванню Kitchen Minis та гарантувати, що споживачі купують якісний продукт.

Для споживачів рослини в горщиках мають фірмові ярлики, які містять всю інформацію про догляд за рослинами. Тим не менш, Kitchen Minis були розроблені для простого вирощування та непримхливого обслуговування.


Джерело https://agronews.ua

Відповісти

Ваш email не публікується