У червні робот-прополювач La Chèvre запустять у комерційну експлуатацію – AgroTimes

Робот-прополювач La Chèvre від канадської компанії Nexus Robotics у 2020 пройшов ряд випробувань і вже у червні цього року його планують запустити в комерційну експлуатацію.

Про це повідомляє прес-служба John Deere.

«Досягнення науки з використанням нейронних мереж, штучного інтелекту і комп’ютерів роблять сучасну робототехніку дуже перспективною. Тепер можна навчити комп’ютер розрізняти культуру та бур’ян. Так, камери робота La Chèvre для прополювання моркви мають програмне забезпечення, що ідентифікує рослину. Якщо це бур’ян, то роботизована рука витягне його з коренем», – відзначає головний виконавчий директор Nexus Robotics Терік Грінан.

Робот La Chèvre планують запустити в комерційну експлуатацію в червні 2021 року.

Також зазначають, що агровиробники зможуть побачити цього літа роботизовану систему збору врожаю Finefield (нідерландської компанії) Harvy 500, що працює на сонячних батареях, на підприємстві з виробництва чорниці в Британській Колумбії.

«Harvy 500 – це система з широкими рядами. Механічна головка гойдає кущі, потім ягоди падають на м’які щітки та скочуються в невеликі ємності. Машина вміщує від 4000 до 5000 ягід. У похмурі дні або вночі вона працює 8 годин на літій-іонних батареях», – додають у публікації.

Раніше повідомлялося, роботи-прополювачі витісняють гербіциди.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується