Gladiator 1205M від KUHN одночасно вносить кілька видів добрив у смуги – AgroTimes

Агрегат Gladiator 1205M від KUHN виконує якісну підготовку смуг ґрунту з одночасним унесенням добрив. Особливістю машини є внесення твердих та рідких добрив з безводним аміаком, а також одночасна робота із кількома видами добрив.

Про це розповідає журнал The Ukrainian Farmer.

Для внесення добрив агрегатом Gladiator 1205M виробник використовує різні моделі обладнання від компанії Montag, що встановлюються на раму агрегату або на власний візок.

У системі Montag сухі добрива для кожного ряду дозуються окремо, що забезпечує рівномірність роботи. А випускний пневматичний клапан, розташований близько до робочої секції, відводить використаний потік повітря з системи внесення, дозволяючи добриву вільно падати у смугу на фіксовану оператором глибину. Це також запобігає накопиченню в шлангах зворотного тиску.

Будь-який Gladiator може оснащуватися 9-тонним бункером для сухого добрива та системою Montag другого покоління з двома 4,5-тонними баками, що дозволяють оператору вносити в одну смугу два добрива різного типу.

Система Montag другого покоління сумісна має змінну норму внесення та керування секціями за сигналами GPS. Відтак, оператор може відстежувати роботу кожної секції на моніторі, який приєднується до датчиків по бездротовому каналу зв’язку. Якщо виникає проблема, і якась із секцій забивається або виникає інша проблема, що унеможливлює подавання добрив, у кабіні відразу вмикається звуковий сигнал, а на моніторі зображується місце, що потребує уваги оператора.

Нагадаємо, плуг KUHN Multi-Leader ефективно працює і «в борозні», і «по полю».


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується