В Україні хочуть відмінити штрафні санкції за невпровадження системи НАССР — АГРОПОЛІТ

У Верховній Раді зареєстрували законопроект №5592 «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, ветеринарну медицину та благополуччя тварин». Про це повідомляє AgroPolit.com.

Метою законопроекту є необхідність послаблення адміністративно-господарських санкцій на період здійснення обмежувальних карантинних заходів встановлених Кабінетом Міністрів України.

Законопроект направлений на захист як малого так і великого бізнесу, що провадить діяльність із метою чи без мети отримання прибутку, в управлінні яких перебувають потужності, на яких здійснюється первинне виробництво, реалізація та/або обіг харчових продуктів.

 

Законопроектом передбачається внесення змін до статті 65 Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, ветеринарну медицину та благополуччя тварин» в частині призупинення застосування штрафних санкцій до суб’єктів що не впровадили на потужностях постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР)», — йдеться у пояснювальній записці до документу.

 

На думку авторів законопроекту, його реалізація дозволить тимчасово послабити адміністративні процедури для суб’єктів господарювання та забезпечить ефективні заходи нейтралізації негативних наслідків зниження економічної активності в Україні, що викликані поширенням коронавірусної інфекції COVID-19.

Наразі документ опрацьовується в аграрному комітеті.

Нагадаємо, малі підприємства через обмежений ресурс мають проблеми з реалізацією проекту НАССР.


Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується