Середня ціна на живець свиней зросла до 42,1 грн/кг – AgroTimes

Ціни на свиней забійних кондицій після тритижневого низхідного руху все ж змінили напрямок на межі весни й літа. Середня закупівельна ціни на свинину живою масою зросла на 6%, як порівняти з попереднім тижнем, – до 42,1 грн/кг.

Про це повідомили в асоціації «Свинарі України» (АСУ).

Друга половина травня демонструвала істотне послаблення цін закупівлі, проте торги минулої п’ятниці видалися успішнішими для свиногосподарств. Товарні партії для реалізації у перший тиждень літа розписали на 1,5-3 грн/кг дорожче, ніж попереднього.

Наприкінці травня постачальники живця стали свідками підвищеного попиту з боку заготівельників, які зверталися по додаткові обсяги серед тижня.

Пожвавлення серед закупівельників перехилило шальки терезів на користь виробників, тож більшість із них цього тижня реалізують живець свиней по 41,5-43 грн/кг.

«Традиційне послаблення цін після Великодня цього року був менш тривалим, ніж зазвичай: три тижні проти традиційних чотирьох-шести, – зазначили в АСУ. – Проте це частково пов’язано і з більшою амплітудою цінових коливань. Адже буквально за два тижні ціни втратили майже 15%, тоді як у попередні роки низхідний рух був тривалішим та поступовішим».


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується