В Україні планують збільшити площі зрошуваних земель – SEEDS

Відповідно до рішення Кабінету Міністрів, в Україні створено Державне агентство з меліорації та рибного господарства. Для аграріїв це відкриває нові горизонти, оскільки уряд обіцяє сприяти збільшенню площ зрошуваних земель та дренажних систем, повідомляє SEEDS.

Міністерство вже ухвалило “Стратегію зрошення та дренажу до 2030”. Зокрема, в документі йдеться про модернізацію та побудову нових систем меліорації.

“Наша ціль поруч із земельною реформою синхронізувати реалізацію іригаційної реформи. Зокрема законопроєкт про об’єднання водокористувачів вже готовий до першого читання. Ми будемо відбудовувати і розширювати меліоративні системи із залученням приватного і державного капіталу. Це проєкти, де кошти вкладаються не просто в інфраструктуру. Вони матимуть швидкий і відчутний ефект, оскільки одразу формують додану вартість, збільшують врожай, кількість робочих місць і повертають деградовані землі в сільськогосподарське користування”, – зазначає міністр аграрної політики та продовольства Роман Лещенко.


Джерело https://www.seeds.org.ua

Відповісти

Ваш email не публікується