Названо головну умову успішного виробництва власного добрива – AgroTimes

Виробництво власних добрив дозволить агропідприємству виготовляти продукт гарантованої якості й покращити врожайність, знизити собівартість виробленої продукції та підвищити свою ефективність.

На цьому наголосив Томас Лансдорф, представник компанії «Айріх» (Німеччина), пише журнал The Ukrainian Farmer.

За його словами, існує чимало причин для встановлення сучасного обладнання для виробництва добрив: підприємство виявило нове джерело сировини або непотрібний побічний продукт і розуміє, що їх можна переробляти на добриво, яке використовувати для власних потреб чи вигідно реалізовувати. Або є потреба збільшити обсяги виробництва, чи наукові співробітники й інженери розробили нове добриво тривалої дії.

«Причин може бути безліч, але головне — це чітко уявляти кінцеву мету, — підкреслив він. — Адже виробнича лінія з першого дня експлуатації й надалі зобов’язана працювати на прибуток».

Ухваливши рішення, він радить швидко спроєктувати й побудувати лінію з виробництва добрив, а після введення в експлуатацію одразу почати виробництво і вийти на заплановану продуктивність.

«Виробляючи якісну продукцію, можна швидко окупити інвестиції» — додав Томас Лансдорф.

Нагадаємо, система Y-DROP дає змогу вносити добрива точно під корінь. Також ми писали, що Amazone представила нові розподільники добрив з комп’ютерним управлінням.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується