Комбайни Fendt будуть доступні зі спеціальними жатками Geringhoff – AgroTimes

Компанія Fendt розширює свій асортимент, включивши до нього спеціальні жатки від Geringhoff. З цією метою нещодавно уклали довгострокове партнерство між виробником сільгосптехніки AGCO/Fendt та Carl Geringhoff Vertriebsgesellschaft mbH & Co. KG.

Про це повідомляє прес-служба компанії Fendt.

Зазначають, що продукція Geringhoff включає в себе стрічкові жатки із гнучкими ріжучими балками, роздільною рамою та мотовилом для кращої адаптації до ґрунту, а також опціональний гнучкий ріжучий апарат для мінімальних втрат при підборі та зрізанні стебел і бобів. Ці жатки ідеально адаптуються до рельєфу ґрунту.

Крістоф Греблінгхофф, голова правління AGCO/Fendt

«Geringhoff відомий у всьому світі як піонер в області професійних жаток і навісного обладнання для максимальної швидкості збирання при мінімальних втратах. Ці жатки є відмінним доповненням до нашого існуючого асортименту, і тепер ми можемо запропонувати рішення для всіх наших клієнтів», – відзначає голова правління AGCO/Fendt Крістоф Греблінгхофф.

У майбутньому власники комбайнів Fendt зможуть використовувати жатки Geringhoff з шириною захвату до 13,7 м, а також жатки для збирання соняшнику та сорго. Існуючий асортимент жаток Fendt — FreeFlow, PowerFlow і CornFlow – все ще доступний, як і раніше.

Нагадаємо, Fendt представив новий комбайн для горбистих районів. Раніше повідомлялося, Geringhoff збудував 20-рядну кукурудзяну жатку.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується