Озвучено покрокову схему дій для отримання держпідтримки у галузі тваринництва — АГРОПОЛІТ

Державна підтримка тваринництва  – серед шести традиційних державних програм підтримки АПК на 2021 рік.  Вона містить у собі 7 напрямків. Про це ідеться у матеріалі на АgroРolit.com.

Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки сільгосптоваровиробників» від 08.02.2017 № 77 (зі змінами) визначено напрями державної підтримки на 2021 рік, одним із яких є державна підтримка розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції.

Механізм і напрями надання підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції визначено проєктом постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції», який буде затверджено в установленому порядку.

Форми заявок та відповідних документів для нарахування та виплати підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції затверджені наказом Мінекономіки від 07.07.2020 № 1287, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 04 серпня 2020 р. за № 747/35030, який після внесення відповідних змін до Порядку використання коштів буде приведено у відповідність.

Про покрокову схему та алгоритм дій для отримання держпідтримк читайте за посиланням.

Нагадаємо, що уряд збільшив фінансування програми підтримки тваринництва та переробки.


Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується