Жатки John Greaves конкурують із зарубіжними аналогами, – «Зоря» – AgroTimes

У господарстві «Зоря» активно користуються технікою John Greaves. Зокрема, мають дві кукурудзяних жатки, одну соняшникову та жатку Flex для збирання сої. Й уже відзначили високу якість агрегатів.

Про це AgroTimes розповів директор ФГ «Зоря» Степан Сайкевич (Волинська обл.).

«Перша кукурудзяна жатка відпрацювала в нас уже чотири сезони. Вирішальним чинником для її придбання була ціна. Утім, за якістю обомолоту й подрібнення маси вона навіть в деяких моментах краща за імпортні аналоги. Що ж до обслуговування й ремонту, то ця техніка набагато дешевша й компанія співпрацює з аграрієм дуже відповідально. До речі, в нашому господарстві не було аварійних поломок у жодного знаряддя», – зазначає директор господарства.

Жатка John Greaves для збирання сої

Також він відзначає жниварку для збирання сої. Зокрема, вона цікава тим, що чудово збирає врожай на нерівному полі. Вона копіює ґрунт і на заглибленнях прогинається разом з ножем, робить зріз максимально близько до землі й забезпечує якісне збирання.

«Агрегати John Greaves повністю себе окупають. До того ж ця техніка коштує втричі дешевше, ніж імпортні аналоги. Також коригувати роботу агрегатів дає змогу система електронного контролю, якою обладнано наші комбайни. Так працюємо набагато ефективніше», – додає Степан Сайкевич.

Нагадаємо, ріпаковий стіл збирає врожай без втрат. Раніше повідомлялося, жатки John Greaves добре адаптовані до конструкції комбайну.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується