Система Y-DROP дає змогу вносити добрива точно під корінь – AgroTimes

Придбавши в компанії АГРОТЕРРА систему внесення рідких добрив по вегетації Y-DROP, сільгосппідприємство «Рост Агро»  отримало змогу вносити рідкі азотні добрива точно під корінь і в пізніші терміни, коли рослини їх потребують найбільше.

Про це AgroTimes розповів Максим Бернацький, директор компанії «Рост Агро».

«Наразі це вже в нас стандартна агротехнічна операція, яку ми застосовуємо переважно на кукурудзі й плануємо її ще взимку (звісно, за умови достатньої кількості ґрунтової вологи). Ця система так «прижилася», що навіть першу норму азотних добрив, які вносимо до сівби, коригуємо відповідно до цього агрозаходу», – зазначив Максим Бернацький.

За його словами, ефективність системи Y-DROP у господарстві полягає не так у прирості врожайності, як у скороченні витрат на виробництво – дещо зменшили норму добрив шляхом точного і більш своєчасного внесення.

«Крім того, отримали змогу коригувати терміни підживлення. Якщо немає вологи, то, відповідно, й потреби вносити добриво немає, тому що рослина не зможе його використати. Натомість істотно збільшилося часове «вікно» для підживлення. Крім того, система зроблена якісно і дуже проста в експлуатації», – додав аграрій.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується