Ринок сільськогосподарських дронів оцінюється в $32,4 млрд — експерт – Agravery

Про це розповів Бенджамін Пінг, менеджер по продуктах і рішеннях senseFly, передає precisionag.com.

«З огляду на велику територію, дрони пропонують підвищену ефективність, дозволяючи користувачам робити знімки з високою роздільною здатністю швидше, ніж альтернативні методи. Дрони розглядаються як більш безпечний варіант для картування складних ділянок, таких як нерівні або великі поля, які можуть бути небезпечними для операторів — особливо в порівнянні з наземними методами, які необхідно виконувати пішки», — зазначає Пінг.

За його словами, там, де для спостереження за сільським господарством традиційно використовувалися супутники і пілотовані літальні апарати, безпілотні літальні апарати швидко стають більш точною і економічною заміною.

«Фермерам, які вирішили використовувати дрони в управлінні сільським господарством, перед інвестуванням необхідно врахувати кілька факторів. По-перше, це особливості обладнання. Ротаційні дрони і дрони з нерухомим крилом — два типи БПЛА, кожен з яких має своє призначення», — пояснює експерт.

Наприклад, квадрокоптери ідеально підходять для картування та огляду невеликих ділянок завдяки своїй здатності знімати зображення з високою роздільною здатністю на більш близькій відстані, використовуючи міліметри на піксель. Зона зльоту і посадки також може бути дуже маленькою, що підходить для міських районів.

«Однак, дрон з нерухомим крилом більш підходить і вигідний для сільськогосподарських угідь, де нанесені на карту ділянки зазвичай великі, а простір для зльоту і посадки не обмежений. Також варто враховувати фактор необхідності навчання пілотів для дронів», — підсумував Бенджамін Пінг.

Нагадаємо, Висоцький лобіює надання 25% держкомпенсації іноземним виробникам зрошувальної техніки.


Джерело https://agravery.com

Відповісти

Ваш email не публікується