BEDNAR розширює асортимент зернових сівалок в Україні – AgroTimes

Цього року на українському ринку з’явиться чотири новинки зернових сівалок чеського виробника BEDNAR.

Про це AgroTimes повідомляє прес-служба компанії BEDNAR.

Зокрема, лінійка сівалок OMEGA поповниться двома новими моделями: OMEGA OO4000 FL (з шириною захвату 4 м) і OMEGA OO8000L (8 м). Обидва агрегати можуть вносити добрива з висівом.

«Зерновий комплекс OMEGA OO4000 FL працює за традиційною, мінімальною технологією та здійснює прямий висів по стерні. Сівалка має Х-подібне розташування агресивних А-дисків в секції обробітку ґрунту, завдяки чому агрегат не зміщується під час роботи. Агрегатується з тракторами потужністю 200 к.с. і має двосекційний бункер на 4000 л (50:50)», – йдеться в повідомленні.

Навісна зернова сівалка Corsa CN 9000

Також стане до роботи навісна зернова сівалка Corsa CN 9000 (робоча ширина 9 м) у комплекті з причіпним універсальним бункером Сombo-System CS5000. Вона якісно сіє навіть у сухий ґрунт, завдяки високій притискній силі дискового сошника (до 130 кг). Доступна також із шириною захвату 6, 8 і 9м.

Зернова широкозахватна сівалка EFECTA CE 12000

«І ще одна новинка 2021 року, яка вже працює на полях України – зернова широкозахватна сівалка EFECTA CE 12000 з міжряддям 12,5 см або 16,7 см. Вона має два пластикових бункера, що працюють під тиском, загальною ємністю 6000 л (3800:2200). Також обладнана чотирма дозуючими системами та чотирма розподільчими головками (можливість автоматичного відключення секцій). Керувати агрегатом можна із системою  ISOBUS», – додають у повідомленні.

Разом з тим зауважують, що всі сівалки мають кріплення висівних сошників на паралелограмі PSP, що забезпечує рівномірну глибину висіву за будь-якої рельєфності поля.

Нагадаємо, BEDNAR співпрацюватиме з італійським виробником ротаційних борін MORENI. Раніше повідомлялося, штригельна борона BEDNAR STRIEGEL-PRO найраніше виходить у поле.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується