Pöttinger Terradisc 6001T – універсальна борона, – «Золота Нива» – AgroTimes

Агрохолдинг «Золота Нива» придбав дискову борону Pöttinger Terradisc 6001T для обробітку ґрунту після збирання врожаю. Втім, агрегат став у нагоді й перед сівбою.

Про це повідомляє прес-служба агрохолдингу.

«Після збору врожаю пожнивні залишки повинні бути перемішані з верхнім шаром ґрунту, щоб в ньому раніше почався процес розкладання. Ця суміш соломи та землі створює оптимальні умови для розвитку мікроорганізмів в ґрунті. Для виконання цих завдань наша компанія придбала дискову борону Pöttinger Terradisc 6001T, яка є високопродуктивним знаряддям для ґрунтообробки й має ряд переваг над своїми аналогами», – зазначають у публікації.

Також відзначають універсальність борони, оскільки її можна використовувати й для підготовки посівного ложа. Робоча глибина може бути встановлена від 3 до 12 см.

Причіпна дискова борона Pöttinger Terradisc 6001T добре працює на важких, твердих і сухих ґрунтах. Транспортне шасі дозволяє уникнути перевантаження підйомника та задньої осі трактора.

Нагадаємо, Pöttinger представила комбінацію агрегатів для висіву покривних культур. Раніше повідомлялося, Pöttinger презентував оновлений 4-роторний валкоутворювач.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується