John Deere збільшив чисті продажі у ІІ кварталі фінансового року на 34% – AgroTimes

Прибуток компанії John Deere зріс у ІІ кварталі до $ 1,79 млрд за рахунок збільшення чистих продажів на 34%, що відображає сильну ринкову кон’юнктуру та значне покращення роботи підрозділів у регіонах.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Чистий обсяг продажів та доходів компанії у всьому світі за ІІ квартал 2021 р. зріс на 30% – до $ 12,058 млрд. Чистий продаж обладнання склав $ 10,998 млрд за квартал і $ 19,049 млрд за півроку. Торік ці показники були на рівні $ 8,224 млрд і $ 14,754 млрд відповідно.

«Наші результати отримали підтримку у всьому нашому бізнесі, що відображає здорові світові ринки сільськогосподарського та будівельного обладнання. Наша інтелектуальна промислова операційна стратегія продовжує надавати значний вплив на продуктивність, а також допомагати клієнтам робити свою роботу більш вигідним та стійким способом», – зазначив голова та виконавчий директор Deere&Company Джон С. Мей.

За його словами, в компанії очікують посилення позицій на ланках поставок продукції до кінця року.

Чистий прибуток Deere & Company в 2021 фінансовому році прогнозують на рівні $ 5,3-5,7 млрд.

Нагадаємо, John Deere пропонує цифровий польовий журнал – Operations Center. Раніше повідомлялося, John Deere представляє нову програму низьких щомісячних платежів.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується