Держгеокадастр передав у власність ветеранам 261,8 тис. га землі — АГРОПОЛІТ

Держгеокадастр передав у власність учасникам бойових дій 180 тис. земельних ділянок загальною площею 261,8 тис. га. Про це пише Урядовий портал.

Зазначається, що виділення земельних ділянок учасникам антитерористичної операції (АТО) здійснюється на підставі ст. 118 Земельного кодексу України.

Уточнюється, що територіальні органи Держгеокадастру вже не перший рік працюють у режимі максимального сприяння учасникам АТО та членам сімей загиблих воїнів в реалізації їхнього конституційного права на отримання землі.

Станом на 21 травня 2021 року головними управліннями Держгеокадастру в областях учасникам бойових дій (АТО/ООС) уло передано у приватну власність 180 тис. земельних ділянок площею 261,8 тис. га із земель сільськогосподарського призначення державної власності.

Повідомляється, що ділянки призначені для:

    • садівництва;

 

    • ведення особистого селянського господарства;

 

    • індивідуального дачного будівництва.

 

В. о. голови Держгеокадастру Сергій Завадський зауважив, що ініціатива щодо першочергового надання земельних ділянок захисникам України з 2015 року була для Держгеокадастру одним із пріоритетних завдань.

 

Фахівці служби надавали військовим, учасникам бойових дій та їхнім сім’ям необхідну інформацію і допомогу в оформленні земельних ділянок. Тепер, коли функцію розпорядження землями державної власності отримують ОТГ, щиро сподіваюся, що співпраця громад із військовиками буде не менш плідною та результативною», – підсумував він.

 

Нагадаємо, що раніше Роман Лещенко розповів, чи отримають ветерани землю по 2 га.


Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується