Сівалка Condor забезпечує дружні сходи навіть у посуху, – «АФ «Василівка» – AgroTimes

У господарстві  «АФ «Василівка» після трьох сезонів роботи сівалкою прямого висіву AMAZONE Condor відзначили високу якість роботи, універсальність і економічну вигідність агрегату.

Про це «Амазоне-Україна» розповів голова ПСП «АФ Василівка» Валерій Клемент (Миколаївська обл.).

У господарстві вирощують пшеницю, ячмінь, соняшник, нут, горох, сорого, льон, коріандр, просо. Угіддя розміщені в одній з найбільш засушливих зон України, зокрема, торік у метровому шарі ґрунту не мали навіть 60 см вологи. Тому задля збереження вологи всі поля перевели на no-till. Утім, зазазначають, що сівалка Condor добре працює і на оранці, і на нульовій технології.

«Condor сіє всі культури, починаючи з ріпаку і закінчуючи горохом. Навіть після збирання врожаю, влітку вона гарно сіє в дуже сухий ґрунт і отримуємо дружні сходи без дощу. А прикочуючі колеса зручні тим, що за вищої вологості ми можемо зменшувати їх тиск на ґрунт. Також перевагою є ширина захвату машини – 12 м, це економить людський ресурс», – розповідає очільник господарства.

Разом з тим, за його словами витрати пального складають всього 5 л/га. А, оскільки на підприємстві ще й зменшили норми висіву (пшеницю сіють з нормою 60 кг/га), то одного завантаження сівалки вистачає на 100 га у світловий день.

Нагадаємо, демо-тур сівалки точного висіву AMAZONE Precea розпочався на Західній Україні. Раніше повідомлялося, Amazone презентував онлайн-калькулятор для граничного розподілу добрив.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується