“За власним бажанням”: Рада звільнила з посади очільника МЕРТ

Верховна Рада cьогодні звільнила Ігоря Петрашка з посади міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства. Відповідну заяву про звільнення подав сам Петрашко.

За таке рішення проголосували 280 нардепів.

Звітуючи перед парламентом, Петрашко основним досягненням міністерства за рік роботи назвав “стабілізацію економіки в умовах коронакризи”.

За його словами, закладені підвалини для зростання економіки і “отримана позитивна динаміка з березня у т.ч. по росту експорту, торгівлі, промвиробництва уперше за дуже-дуже багато років”.

Серед досягнень він також назвав реалізацію програми “5-7-9%”, яка, за його словами, “стала невід’ємною частиною для малого і середнього підприємництва.

“Була ініційована нова програма по частковому безробіттю. Таким чином було збережено 500 тис робочих місць і працевлаштовано  за цей рік понад 800 тисяч осіб. Нам вдалося зупинити зростання безробіття”, – додав Петрашко.

Серед досягнень в напрямку АПК він, зокрема, заявив про “підготовлену інфраструктуру для відкриття ринку землі”.

Також, за його словами, використовувались ринкові методи для стабілізації цін на продукти.

Крім цього, серед досягнень він назвав те, що від приватизації бюджет отримав понад 2 млрд грн.

“З того, що не вдалося – підтримка національного виробника. Це той амбітний план, який ми не до кінця досягнули. Можна було б швидше запустити програму “інвестнянь”…”, – також, зокрема, заявив міністр економіки.

AgriGator

Відповісти

Ваш email не публікується