На ринку з’явилася радіокерована косарка, що працює на крутих схилах – AgroTimes

Німецький виробник сільгосптехніки Vogt поповнює ряд машин серії MDB маневровою та компактною косаркою F23, що підходить для роботи на крутих схилах.

Про це повідомляє Аgrartechnik.

Гусенична косарка Vogt MDB-F23 обладнана бензиновим двигуном потужністю 23 к. с. з низькими витратами пального, гідравлічним приводом та вбудованим зарядним пристроєм. А «серцем» радіокерованої машини є низько розташоване шасі.

«Нова розробка MDB-F23 повинна ідеально підходити для екстремальних спусків завдяки низькому центру ваги та невеликій власній вазі. Крім того, компактний агрегат ідеальний для використання в тісних, важкодоступних місцях», – йдеться в повідомленні.

Також зазначають, що основні компоненти, такі як двигун і гідравлічна система, послідовно прикріплені до нижньої опорної рами. Така концепція низької установки в поєднанні з широкою гусеницею шасі забезпечує хорошу стійкість на схилах з кутом до 70°.

Нагадаємо, самохідні косарки-плющилки Big M уже 25 років не втрачають актуальності. Раніше повідомлялося, неправильне обладнання для заготівлі кормів провокує втрати маси до 10%.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується