Держпродспоживслужба співпрацюватиме з Міносвіти для популяризації аграрної освіти — АГРОПОЛІТ

Об’єднання зусиль для популяризації аграрної освіти серед молоді обговорили під час зустрічі голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька та міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет. Про це повідомляє пресслужба Держпродспоживслужби. 

«Аграрний потенціал України є важливою основою для економіки нашої країни. Створення сучасних умов для розвитку конкурентоспроможного фахівця, який відповідатиме реальним потребам ринку праці та міжнародному рівню, – це якісний інструмент становлення агроосвіти країни», – зазначив Сергій Шкарлет.

Владислава Магалецька та Сергій Шкарлет розглянули низку питань щодо можливостей для здобувачів освіти аграрних спеціальностей закладів вищої освіти. Зокрема – отримання практичних навичок у центральному та територіальних органах Держпродспоживслужби.

Також для вивчення питань розвитку агроосвіти та її популяризації домовились провести спільну конференцію з залученням представників закладів вищої освіти, які здійснюють підготовку відповідних фахівців.

Під час зустрічі також обговорили подальші кроки у впровадженні реформи шкільного харчування, започаткованої під патронатом першої леді Олени Зеленської.

 

Держава, яка не опікується освітою, не має майбутнього. Цю просту істину повинен пам’ятати будь-який державний діяч. Саме тому Держпродспоживслужба приділяє особливу увагу роботі над реформою системи шкільного харчування. Лише за перший квартал цього року було проведено більше 400 перевірок у сфері організації харчування в закладах середньої освіти. Системна робота продовжується», – підкреслила Владислава Магалецька.

 

Зазначається, що 2021 рік – це рік реформи шкільного харчування. З 1 січня діє новий Санітарний регламент для закладів загальної середньої освіти. Найголовніше, що відрізняє цей документ від санітарних правил 2001 року – нові підходи до організації харчування. Вимоги документа базуються на принципах здорового харчування, рекомендованих Всесвітньою організацією охорони здоров’я.

Нагадаємо, що для аграріїв-підприємців започаткували освітній курс Grow Up Agro для розвитку бізнесу.


Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується