Термінал EVT у Миколаєві завантажив найбільше в своїй історії судно – AgroTimes

Співробітники терміналу EVT у Миколаєві завершили обробку панамакса Georgia T – найбільшого судна за весь час своєї роботи.

Його дедвейт – 80,41 тис. тонн, довжина – 229 м, ширина – 32,28 м.

Про це повідомляє прес-служба EVTна Фейсбук-сторінці компанії.

При перевалці зерна через причал було одночасно задіяно 2 судонавантажувальні машини. Це дозволило досягти більшої ефективності та скоротити час на обробку балкера даного класу.

«Термінал EVT приймає панамакси регулярно. У роботі з такими судами для нас важливо звести до мінімуму час під навантаженням біля причалу. На початку 2021 роки ми ввели в експлуатацію другу суднонавантажувальних машину NEUERO і інтенсивність обробки суден зросла вдвічі. За добу можемо вантажити близько 35-40 тис. тонн. Це самий конкурентний показник в акваторії Миколаєва», – зазначив директор портового оператора «ЕВТ Грейн» Сергій Гунько.

Біля причалу EVT на судно завантажили більшу частину суднової партії – 49 тис. тонн за 1,5 доби. Решту 22 тис. тонн було відвантажено на баржі для дозавантаження панамакса на рейді. Така практика обробки великотоннажних суден є поширеною для Миколаївського регіону через обмеження по осіданню при проходженні БДЛК.

Всього балкер прийняв на борт 71 тис. тонн кукурудзи.

Нагадаємо, на терміналі EVT змонтували два нових силоси. Раніше термінал EVT встановив рекорд перевалки зерна через склади.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується