Оновлені ворушилки KRONE серії Vendro демонструють високу маневровість – AgroTimes

Машини для ворушіння Vendro від компанії KRONE мають легку та компактну конструкцію, що забезпечує точність у роботі, вдале агрегатування з трактором і дозволяє якісно працювати за різного рельєфу поля.

Про це розповідає журнал The Ukrainian Farmer.

Під час заготівлі кормів бувають дощові періоди, коли доводиться працювати в надто коротких часових проміжках. Тому для доброго провітрювання та сушіння трав’яної маси необхідна техніка, що працюватиме швидко та якісно, з мінімальними втратами поживних речовин.

Такими машинами є ворушилки серії Vendro від компанії KRONE. Асортимент складається з дев’яти моделей шириною захвату від 4,7 до 11,2 м.

З’єднання з трактором відбувається через триточкову навіску. Компактна V-подібна рама дозволяє розташувати центр ваги максимально близько до трактора, що запобігає розвантаженню передньої осі. Конструкція ворушилки досить легка, що дає змогу агрегатувати її з тракторами невеликої потужності.

Машини для ворушіння Vendro від компанії KRONE

Нахилені вперед амортизаційні стійки центрують машину під час підіймання й стабілізують її в транспортному положенні або в положенні «на розворотній смузі». Разом з тим зуби підіймаються вперед і вверх, щоб запобігти їх застряганню в землі. А попередньо натягнуті демпферні важелі забезпечують плавність ходу на поворотах, бічних схилах, спусках і підйомах.

У паркувальному положенні агрегат установлюється на жорсткі опори, а колеса лишаються в повітрі, без будь-якого навантаження. Машину можна швидко і легко навісити та відчепити.

Нагадаємо, додаток Krone Аgroparts дозволяє замовити запчастини за відсутності зв’язку. Раніше повідомлялося, машини для ворушіння зеленої маси підвищують рентабельність ферми.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується