«Київхліб» разом зі столичним Центром крові запустив проєкт з пропагування донорства

Найбільший в Україні виробник хліба та хлібобулочних виробів – компанія «Київхліб» візьме участь у проєкті з пропагування донорства крові спільно із комунальною установою «Київський міський центр крові». В рамках кампанії, яку Центр крові проводить напередодні Великодня, «Київхліб» передасть солодкі подарунки для донорів і долучиться до комунікацій важливості донорства через свої медіа-канали. Про це повідомляє прес-служба «Київхліба».

У прес-службі відзначають, що компанія щороку традиційно долучається до благодійний акцій і кампаній, зокрема, в 2021 році на благодійні проекти спрямують щонайменше 1 млн грн. Кошти підуть на допомогу будинкам сімейного типу, геріатричним пансіонатам. Також «Київхліб» регулярно бере участь  у благодійних проектах міської влади та неурядових організацій.

«Для нашої компанії – це вже не традиція, а радше місія допомагати тим, хто цього сьогодні найбільше потребує. Тому ми з радістю долучаємося до благодійних  проектів, добре розуміємо їх важливість у сучасному світі», – відзначила Наталія Кравченко, директор ТОВ «Торговий дім «Київхліб».

AgriGator

 

Відповісти

Ваш email не публікується