Перед приморозками сади обробляють карбамідом – AgroTimes

Для захисту від бактеріозів перед приморозками варто застосовувати розчин карбаміду. А після приморозків рослинам допоможуть гібереліни з групи GA4/7,  зазначає Роберт Сас, дорадник Інституту практичного садівництва (IPSAD, Копана, Польща).

Про це повідомляє журнал «Садівництво по-українськи».

«Нині немає підтвердженої на практиці інформації про ефективність обприскувань саду хімічними препаратами для захисту перед приморозками. Позитивно на захист рослин впливає тільки обприскування розчином карбаміду в нормі 5–6 кг/га», – зазначає дорадник.

За його словами, застосування карбаміду покращує стан дерев і бореться з бактеріями, що відповідають за швидшу кристалізацію льоду в клітинах рослин.

«Інші препарати, що здатні нищити бактерії, наприклад, що містять сполуки міді, також чинять подібний вплив, однак їх застосування в цей період має ризик іржавіння зав’язі, – зауважує Роберт Сас. – Якщо дозволяють температурні умови, то перед сподіваними приморозками добре було б обприскати сад препаратами, що містять гібереліни з групи GA4/7, у нормі 0,5 л/га (з 1%-ю концентрацією діючої речовини)».

Спеціаліст наголошує, що тільки сильний мороз провокує 100% втрат.

«Для доброго врожаю вистачить, щоб усього 5% квітів, що є на дереві, зав’язали плоди, – зазначає він. – Тому радимо після приморозків не розслаблятися й завжди допомагати рослинам подолати стрес. Після приморозків, навіть якщо ушкоджень не спостережено, найкраще буде обприскати сад препаратами, що містять гібереліни з групи GA4/7, у нормі 0,5 л/га (з 1%-ю концентрацією діючої речовини).

Дорадник зауважує, що слід пам’ятати що під час такого обприскування й протягом кількох годин після нього температура повітря має бути не нижчою за +18 °C. «Додатково (можна у суміші з GA4/7) радимо обприскати карбамідом нормою 5–6 кг/га у суміші з комплексним мікродобривом, – уточнює Роберт Сас. – Такі після приморозкові обприскування слід виконувати двічі з інтервалом у 3–4 дні».


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується