«На нашій ідеї із створення компанії з виробництва ЗЗР всі ставили хрест, але я був впевнений, що часи зміняться»: ТОП-7 цитат Віталія Ільченка

Сьогодні свій День народження відзначає Віталій Ільченко – власник групи компаній UKRAVIT. Компанія Віталія Ільченка перша в нашій країні розпочала промислове виробництво ЗЗР та  на сьогодні є одним з лідерів ринку, не тільки зменшуючи залежність українських аграріїв від імпорту препаратів, що є необхідною складовою у сучасному агровиробництві, але й крок за кроком успішно виходячи на зовнішні ринки. 

Агромедіа-агенція Sapienza та її засновниця Катерина Звєрєва вітають Віталія Володимировича з його особистим святом та бажають йому реалізації успішних бізнес-проєктів, розвитку компанії та втілення в життя найамбітніших мрій. З нагоди свята журналісти AgriGator підготували добірку з ТОП-7 цитат власника групи компаній UKRAVIT, що характеризують його відношення до бізнесу, життя, розвитку аграрної галузі в цілому та своєї компанії зокрема.

Про твердження «Аграрна галузь – локомотив української економіки»

«Я думаю, сьогодні локомотивом є ІТ галузь, яка, не маючи великих витрат, створює продукти, які коштують сотні мільйонів доларів. По сільському господарству – воно має рентабельність 20-30%. Україні поки що мало чим пишатися в питанні експорту, так як найчастіше мова йде про експорт сировини. Завдання UKRAVIT – змінити структуру аграрного експорту і перетворити його в експорт продуктів з високою доданою вартістю»

Про початок розвитку компанії та стимул до роботи

«Спочатку ми орендували невеликий цех на вул. Сурикова (в Черкасах – прим.) згодом купили нову базу, де вже створили «Фабрику агрохімікатів» і почали переходити на великі масштаби. На початку на нашій ідеї всі ставили хрест, сміялися над нами. Тому що митниці як такої не було, в бюджет ніхто нічого не платив. По суті не було ніяких витрат і до бажання щось інвестувати у виробництво ставилися дуже скептично. Мовляв, проєкт не окупиться і успішним не буде, тому що є Китай, звідки можна все замовляти. Але коли ти почав з малого і побачив, що це користується попитом, включається спортивний інтерес і стимул до роботи. Я був впевнений, що часи зміняться»

Про залежність українських фермерів від великих мультинаціональних компаній

«Іноземні компанії «підсаджують» наших сільгоспвиробників. Великі мультинаціональні компанії завжди знають, скільки заробить фермер, бо вартістю свого товару регулюють його заробіток. Фермери від них залежні: насіння, засоби захисту рослин, надання кредитних програм»

Про діалог з агровиробниками в процесі випуску лінійки препаратів UKRAVIT

«У нас багато цікавих розробок. Це складні багатокомпонентні продукти. Наш науково-дослідний центр працює над вирішенням основних проблем агровиробництва – захворювання рослин і боротьба з шкідниками. Ми в постійному тісному діалозі з аграріями, щороку випускаємо нові унікальні препарати, які дійсно допомагають в роботі сільгоспвиробникам»

Про конкурентоспроможність продукції компанії на ринку

«Якщо розглядати конкретно нашу продукцію – вона досить конкурентна. З кожним роком частка UKRAVIT на ринку України зростає. Ми легко конкуруємо з мультинаціональними компаніями. Були випадки, коли наші продукти навіть копіювали мультинаціональні компанії» 

Про вплив економічної ситуації в країні на розвиток агробізнесу

«У кожній галузі є успішні проекти і не дуже. В агробізнесі є компанії, які демонструють стабільний розвиток, є також і ті, які готуються до продажу. Цей процес йде незалежно від ситуації в країні» 

Про сервіси компанії для аграріїв

«Ще одна наша компетенція – готові рішення для аграріїв. Це часто краще співвідношення ціни і якості на ринку. Кожне з таких рішень супроводжуємо науковими висновками і підкріплюємо нашими сервісами».

AgriGator

 

 

Відповісти

Ваш email не публікується