Українські аграрії протруїли 74% насіння: звіт по підготовці до весняної посівної кампанії — SuperAgronom.com

Станом на 22 квітня, українські сільгоспвиробники протруїли майже 350 тис. тонн насіння, що становить 74% від запланованого обсягу. Забезпеченість аграріїв ЗЗР становить 92% до потреби.

Про це інформує Держпродспоживслужба.

За оперативною інформацією про хід робіт із захисту рослин, наданою Головними управліннями Держпродспоживслужби в областях на 22 квітня 2021 року, забезпеченість сільгосппідприємств засобами захисту рослин для проведення робіт із захисту посівів сільськогосподарських культур збільшилась до 29,6 тис. тонн препаратів, що становить 92% до потреби в І півріччі 2021 року, в тому числі — 19,1 тис. тонн гербіцидів або 93% до загальної потреби.

В сільгосппідприємствах продовжується передпосівне протруювання насіння ранніх ярих культур для подальшої сівби. За даними територіальних органів всього в господарствах України фактично протруєно 74% від запланованих обсягів, або біля 346,9 тис. тонн насіння.

Захист садів, передусім в південних областях, проведений від шкідників на площі 28,5 тис. га, оздоровлено від хвороб — 47,1 тис. га.

Насадження винограду захищено від шкідників на площі 2,9 тис. га, від хвороб — 7,2 тис. га.

На даний час сільгоспвиробниками проведені захисні роботи на посівах культур від шкідників, хвороб, і бур’янів на площі — 2 млн 591 тис. га., з них від бур’янів на площі — 1 млн. 211 тис. га.


Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується