TeeJet пропонує сучасне обладнання для прямого впорскування – AgroTimes

Компанія TeeJet пропонує дві системи прямого впорскування, які можуть працювати із шістьма окремими баками на 28 або на 95 л на одному обприскувачі.

Про це пише журнал The Ukrainian Farmer.

«Баки мають додаткову функцію перемішування. Шлангова помпа МТ-500 впорскує хімікати в головну магістраль обприскувача безпосередньо перед основною помпою. Вона подає 6–10 мл/хв, але швидкість потоку можна регулювати, замінюючи шланги», – зазначають у статті.

Шлангова помпа може працювати у зворотному напрямку, щоб витягнути препарат назад із ліній. Керування помпою здійснюється через контролер TASC.

Також система може оснащуватися поршневою помпою MT-600 з можливістю встановлення змішувальної камери. Вона впорскує препарати в лінію поза головною помпою, залишаючи магістралі чистішими й зменшуючи затримку на форсунках.

«Залежно від встановленої норми можна обирати помпи з різною продуктивністю: 15–1500 мл/хв, 30–3000, 45–4500 або 60–600 мл/хв. Якщо ж доводиться працювати з малими й великим нормами, можна використовувати одразу кілька моделей помп із різною продуктивністю. Помпа MT-600 працює з контролерами TASC, ISOBUS Legacy 6600 та Eros 9040», – відзначають у публікації.

Нагадаємо, названо переваги інжекторного впорскування. Раніше повідомлялося, що варто знати, обираючи систему інжекторного впорскування.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується