Україна до 2030 року планує на 65% скоротити викиди парникових газів – AgroTimes

Згідно Проєкту Другого національно визначеного внеску України до Паризької угоди, в країні планується досягти скорочення викидів парникових газів на 65% у 2030 році порівняно з 1990 роком.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Документ є загальнонаціональною ціллю щодо скорочення викидів парникових газів, яку Україна буде подавати до рамкової Конвенції ООН зі зміни клімату.

Другий національно визначений внесок України до Паризької угоди – це концепція розвитку держави для досягнення екологічно і економічно доцільних перевтілень в усіх секторах економіки: енергетиці, промисловості, транспорті, будівлях, сільському і лісовому господарствах та управлінні відходами.

Запропонований документ передбачає на загальнонаціональному рівні досягти скорочення викидів парникових газів на 65% у 2030 році порівняно з 1990 роком. Для сільського господарства, зокрема, передбачається збільшення використання технологій мінімального або нульового обробітку ґрунту; перехід на добрива з повільним вивільненням поживних речовин; збільшення частки земель органічного виробництва до 3% в 2030 році; збільшення виробництва та використання біогазу тощо.

Нагадаємо, названо п`ятірку країн-імпортерів української органічної продукції.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується