На Херсонщині фермер працевлаштував десятки котів – Seeds

На базі відпочинку фермера Олександра Єременка біля села Олексіївка Бехтерської територіальної громади живе близько 30 котів та кішок. Вони ловлять мишей і за це отримують зарплату – щодня відро каші.

“Построїли цю будівлю і багато мишей завелося. І ось завели. Був один котик, тоді два котика всередині жили. І так вони розплодилися. Їх зараз маса-маса. Є ручні, і дикі такі, що не даються у руки. Вони кругом хатинки усе підбирають, де що можна. У будиночку жодної мишки немає”, – говорить фермер Олександр Єременко.

Присутність котів на базі відпочинку незайва. Тут у вольєрах живуть голуби і декоративні кури, качки. Є загородка для коней. Миші, за словами чоловіка, охочі до корму для тварин.“У селі вже давно не тримають ані голубів, ані курей. Це – рідкість. Всі живуть, як у місті. Купляють окорочка і живуть нормально. Це просто для душі”, – розказує чоловік.

Усі птахи у вольєрах подалі від котів. Самі пухнасті гуляють всією територією. Туристи люблять з ними гратися, але поки нікого ще не забрали із собою. Годують котів раз на день – о 17 годині.

“Кожен день привозимо відро корма. Це десь 10 кілограмів, щоб їх годувати. А живуть – ось під вагончиком. А взимку відкриваємо, то вони там живуть”, -каже Єременко.

Птахи і коти – любов господаря та його дружини. На базі поки можна відпочити безкоштовно.


Джерело https://www.seeds.org.ua

Відповісти

Ваш email не публікується