У Польщі зареєстрували новий біологічний засіб проти сходів картоплі – AgroTimes

Міністерство сільського господарства та розвитку сільських територій видало дозвіл на розміщення на ринку засобів захисту рослин – Argos. Цей засіб містить натуральну апельсинову олію. Він доступний у вигляді готового концентрату для холодного або гарячого розпилення.

Про це повідомляє SadyOgrody.

Видання зазначає, що перевагою нового продукту є відсутність періоду очікування, картоплю можна доставляти відразу після нанесення. Він захищає урожай до декількох тижнів.

Argos застосовується на столовій картоплі, призначеній для корму та промислової переробки. Першу обробку слід проводити, коли на бульбах у сховищі спостерігаються перші паростки, а наступні обробки слід повторювати з інтервалом не менше 3 тижнів. Засіб можна застосовувати до 9 разів на сезон, дотримуючись інтервал між обробками не менше 21 дня. Максимальна та рекомендована доза для одноразового застосування становить 100 мл / 1000 кг бульб картоплі.

Після виведення активного інгредієнту хлорпрофаму в ЄС, біологічний агент стає доступною альтернативою для виробників картоплі для запобігання проростанню бульб під час зберігання.

 


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується