Компанія AgXeed випробувала перший агроробот AgBot – AgroTimes

Голландський виробник AgXeed випробовує автономний агроробот AgBot. Зовсім скоро він має надійти у серійне виробництво.

Про це повідомляє Profi.co.uk

Агроробот AgBot оснащений двигуном Deutz потужністю 156 к. с. Максимальна швидкість електричного приводу робота становить 13,5 км/год. Машина обладнан GPS, оптичним розпізнаванням перешкод, датчиками, завдяки яким можна регулювати робочу ширину агрегату — від 1,8 до 3,0 м. Швидкість гідравлічного потоку — 80 л/хв. Вантажопідйомність передньої та задньої навіски становить 3 та 8 т відповідно. Для буксирування машини трактором доступна двомісна вісь.

Вже за кілька тижнів компанія AgXeed випробує ще один AgBot, який матиме незалежну підвіску та ВОМ з електричним приводом потужністю 100 кВт для живлення сільськогосподарських агрегатів, таких як ротаційна борона.

Також відзначають, що на осінь запланована презентація третьої автономної машини. AgBot буде доступний на змінних гусеницях шириною до 910 мм.

Усі три агрегати будуть протестовані на обраних європейських фермах в цьому році. А випуск перших 10 виробничих машин заплановано на 2022 рік. Серійне виробництво почнеться в 2023 році. Коштуватиме AgBot близько € 250 тис.

Нагадаємо, роботи для агрогалузі здатні обробляти, сіяти та збирати. Раніше повідомлялося, скільки коштує польовий робот.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується