Посівна кампанія на Чернігівщині відстає на 3 тижні: детальний звіт — SuperAgronom.com

Станом на середину квітня в Чернігівській області триває комплекс весняно-польових робіт. Цьогорічний посів ярих сільськогосподарських культур (прогноз майже 1 млн 33 тис. га) розпочато на три тижні пізніше 2020 року.

Про це повідомляє прес-служба Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської ОДА.

Загальна посівна площа під урожай поточного року, з врахуванням озимих культур, площі яких було збільшено до попереднього року на 13% або майже на 27 тис. га, становитиме близько 1 млн 360 тис. га, що на понад 2% або на 29 тис. га більше минулорічного.

В структурі посівів зернові культури займатимуть майже 63% (853,7 тис. га), технічні — понад 23% (316 тис. га), картоплеовочева група — понад 6% (87,6 тис. га), кормові — понад 7% (102,1 тис. га).

Загалом станом на 12 квітня господарствами вже посіяно понад 18 тис. га ранніх ярих зернових та зернобобових культур (пшениці, ячменю, вівса та гороху), що на 9 тис. га менше відповідної дати минулого року.

Варто відзначити, що минулого року аграріями на звітну дату також було розпочато посів кукурудзи, соняшнику та цукрових буряків, обсяг посіву яких перевищив 52 тис. га — на сьогодні їх посів не розпочато.

Масовий початок посівної та зростання темпів залежатиме виключно від сприятливості погодних умов.

Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується