Українські вчені випробували електричну робоплатформу – AgroTimes

Фахівці Національного наукового центру «Інститут механізації та електрифікації сільського господарства» разом з ТОВ «Брацлав» розробили та випробували електричну роботизовану платформу вантажністю 1,5 т і дійшли висновку, що така машина буде ефективною в садах.

Про це повідомляє журнал «Садівництво по-українськи».

«Виробничу перевірку ефективності застосування системи дистанційного управління робочими органами машинно-тракторних агрегатів проводили в господарстві ТОВ «Органікс» (Немирів, Вінницька область). У результаті випробувань підтвердились теоретичні розрахунки та уточнені параметри споживання електричної енергії від акумуляторної батареї», – зазначають  Віктор Третяк та Роман Мельник  вчені Національного наукового центру «Інститут механізації та електрифікації сільського господарства».

Науковці дійшли висновку, що споживання електроенергії в різних режимах експлуатації дає змогу використовувати заряд акумуляторної батареї протягом робочого дня без відновлення.

«Є рація організувати спеціалізоване об’єднання зі створення новітньої садової техніки з перспективою реалізації на внутрішньому та зовнішньому ринках», – підсумували вчені.

Читайте також: Українські науковці розробляють електроприводи для садових безпілотних систем

 

Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується