Duport обладнав дискову борону надбудовою для внесення рідких добрив – AgroTimes

Англійська компанія Duport, на прохання господарства, трансформувала дискову борону Pöttinger Terradisc 6001, додавши у її конструкцію надбудову для внесення рідких добрив.

Про це повідомляє журнал LandbouwMechanisatie.

Виробник Duport сконструював машину для господарства Loonbedrijf Hulter з Нідерландів, що шукало машину для внесення рідких добрив на поля із залишками сидератів чи інших рослин, де культиватор не міг впоратись зі знищенням пожнивних решток.

Видозмінена дискова борона Pöttinger Terradisc 6001

«Pöttinger Terradisc 6001 має подвійний ряд дисків діаметром 58 см та інтервалом між ними 12,5 см. Саме ці технічні характеристики роблять борону придатною для внесення рідких добрив», – йдеться в повідомленні.

Агрегат оснащений 24 сошниками відстань між якими складає 25 см, що забезпечує рівномірний розподіл добрив навіть при низьких дозах.

Також борона обладнана спеціальними гумовими трубками діаметром 50 мм для бокового внесення та механізмом для рівномірного проникнення дисків в ґрунт.

Нагадаємо, Duport розробив 10-метрову машину для внесення рідких добрив. Раніше повідомлялося, Duport розробив резервуар із автономним внесенням двох добрив.

Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується