Виробнича компанія «Прометей» збільшила земельний банк до 20 тис га – AgroNews

В рамках угоди придбано агропідприємство в Миколаївській області (Баштанський район), площею майже 10 тис га. Таким чином зембанк виробничої компанії «Прометей» збільшився в два рази і досяг позначки – 20 тис га. Про це повідомляє пресслужба компанії, пише agronews.ua.

«Нове господарство крім родючих земель, має дуже вдале розташування, поля згруповані, великого розміру, що дозволяє нам використовувати широкозахватні агрегати. У свою чергу це дозволяє оптимізувати витрати на обробку грунту і догляд за полями. Крім цього, частина земель господарства зрошується і є можливість збільшити частку зрошуваних земель, що досить перспективно для сільського господарства півдня », – зазначив агроном виробничої компанії« Прометей » Ілля Троїцький.

У поточному році група реалізовує свої плани про потужному поглинанні активів – розширюючи елеваторну мережу і нарощуючи земельний банк. – Ми плануємо і подальший розвиток в цьому напрямку, але як в елеваторній, так і у виробничому сегменті поспіх може виявитися фатальним. Аграрне виробництво пов’язане з великою кількістю труднощів: крім погодних і ринкових ризиків, є постійна потреба в інвестиції, в засоби виробництва, потрібні професійні кадри і так далі.

Ментально створити працюючу систему, коли досвід передається від керівника до заступника, неможливо. На це йде багато часу, тому і зростання буде відповідати темпам розвитку, – зазначив власник компанії Рафаель Гороян. Придбані землі вже почали підготовку до посівної. У цьому сезоні планується задіяти новий актив і отримати високі показники врожайності по соняшнику і зернових.

 

Джерело https://agronews.ua

Відповісти

Ваш email не публікується