Аграрії звернулися до парламенту із закликом щодо розблокування імпорту ЗЗР для проведення держвипробувань

Учасники аграрного ринку закликають Верховну Раду України (ВРУ) включити до порядку денного та ухвалити законопроект №2289 щодо розблокування імпорту інноваційних засобів захисту рослин (ЗЗР) для державних випробувань в Україні.
Як повідомляє УКАБ, до спільного звернення до парламенту долучилися  Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу», Американська торговельна палата в Україні, Європейська Бізнес Асоціація, Спілка українських підприємців, ГС «Всеукраїнський аграрний форум», Українська зернова асоціація, Фітосанітарна Асоціація України, ГС «Український контроль аграрного бізнесу», Асоціація «Українське насіннєве товариство» та Насіннєва асоціація України.
“Ухвалення законопроекту №2289 на найближчому засіданні ВРУ стане надзвичайно важливим та необхідним кроком, покликаним розблокувати наукові дослідження та державні випробування інноваційних ЗЗР”,- йдеться у зверненні.
Також зазначається, що запропоновані зміни дадуть можливість українським аграріям використовувати продукти нового покоління, тим самим підвищуючи конкурентоспроможність сільгосппродукції та надаючи можливість якомога раніше реагувати на новітні виклики в боротьбі зі шкідниками.
“Враховуючи надзвичайну важливість та нагальність ухвалення законопроекту №2289, звертаємося до керівництва Верховної Ради України, голів депутатських фракцій та всіх народних депутатів із проханням сприяти якнайшвидшому включенню законопроекту до порядку денного найближчого пленарного засідання Парламенту та підтримати його ухвалення в цілому”,- підкреслили автори звернення.

 

Відповісти

Ваш email не публікується