Австралійський фермер розробив додаток для обслуговування сільгосптехніки – AgroTimes

Фермер із Австралії розробив додаток Farm Service для ремонту сільгосптехніки, що спрощує ведення історії обслуговування та ремонту сільгосптехніки й обладнання, а також повністю виключає паперові записи.

Про це повідомляє компанія «Полымя Агро».

«Farm Service Manager – ідея фермера Девіда Рікардо з Австралії. Ця програма дозволяє відзначати проведені ТО сільськогосподарської техніки, транспортних засобів і устаткування, а також вести історії ремонту тракторів, сівалок, комбайнів, автомобілів та інших технічних засобів. Додаток містить відомості про проведені на конкретній машині ремонтні або профілактичні роботи», – йдеться в повідомленні.

Принцип дії програми простий: після виконання роботи майстер фіксує результат в додатку із зазначенням дати. Фермер бачить, який тип робіт провели, які деталі застосовувалися, скільки кілометрів і годин відпрацювала машина в полі.

«Додаток Farm Service для ремонту сільгосптехніки передбачає різні рівні доступу. Власник ферми і підрядник можуть висилати запрошення операторам і керувати ними, ділитися записами, додавати і видаляти одиниці техніки, завантажувати історію обслуговування в форматі PDF для роздруківки. Вносити зміни і реєструвати записи в додатку можна з будь-якої точки», – додають у повідомленні.

Нагадаємо, додаток Аgroparts дозволяє замовити запчастини за відсутності зв’язку. Раніше повідомлялося, які нюанси слід врахувати, обираючи елементи точного землеробства.

Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується