Україна може перетворитись на сировинну державу — Чайківський — КУРКУЛЬ

У порівнянні з європейськими країнами, держпідтримки аграріїв в Україні є мізерною. Про це повідомив народний депутат України, член депутатської групи «Партія «За майбутнє», секретар Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики Іван Чайківський, інформує AgroPolit.com.

 

«За 2019 р. аграрний сектор до державного бюджету сплатив понад 70 млрд грн податків і зборів. Ми повернули в дотаціях аграріям 4 млрд грн за минулий рік. А у 2021 бюджетний рік заклали фактично 4,5 млрд грн. Це є крапля в морі для тої галузі, яка сьогодні фінансує майже 50% валютної виручки в державі, а також близько 20% ВВП в країні», — зазначив нардеп.

 

Він додав, що в Україні слід підтримувати переробну галузь.

 

«Якщо ми не будемо належним чином підтримувати аграріїв, наша країна стане сировинною державою для світу, тому що все зерно, яке ми виробляємо у себе на своїх ланах, полях, на своїх прекрасних багатих чорноземах, це зерно ми все продаватимемо за кордон», — повідомив Іван Чайківський.

 

Нардеп переконаний, що прописувати державні програми треба так, щоб аграрій повірив у себе, щоб аграрій повірив в державу і наші аграрії могли інвестувати кошти в нашу переробку та в додану вартість.

Джерело https://kurkul.com

Відповісти

Ваш email не публікується