Опубліковано аналіз весняно-польових робіт на Сумщині: статистика та порівняння — SuperAgronom.com

Незважаючи на свій «північний статус», Сумщина стала однією з тих областей України, які першими розпочали весняно-польові роботи. Клімат в області невпинно змінюється і аграріям нічого не залишається, як адаптуватись до нових умов.

Про це пише Голос України.

 

«Ще наприкінці березня аграрії області провели підживлення озимих зернових культур. Завдяки досить товстому шару снігу на полях вони досить добре перезимували. Сходи не загинули на жодному гектарі, хоч п’ята їх частина і зустріла весну в зрідженому або ослабленому стані. Решта полів обіцяють дати непогані врожаї, які компенсують гіпотетичні втрати. Зроблять свій внесок у валовий збір і ярі зернові культури, сівба яких вже триває», — йдеться у матеріалі.

 

Першими вийшли на поля сільгоспвиробники Роменського району, які вже засіяли понад 100 га ярим ячменем, горохом та вівсом. Раніше посівна кампанія починалась на Сумщині з Тростянецького, Охтирського або Великописарівського районів, які знаходяться дещо південніше, а господарства на півночі області переймали естафету приблизно через півмісяця.

Та останнім часом цей технологічно-кліматичний алгоритм зазнав істотних змін. Земля може оптимально прогрітися та просохнути, незважаючи на географію, бо більше стала залежати від кількості опадів та рози вітрів.

 

Синоптики констатували, що метеорологічна весна настала на Сумщині 14 березня. Це та мить, коли відбувається стійкий перехід із середньодобового «мінуса» на «плюс». Середньомісячна температура повітря була у березні на 1,5-2 ℃ вища за норму. Станом на 18 березня сніг повністю зійшов з полів, і одразу ж після цього почав відтавати ґрунт. На повну глибину він прогрівся, у залежності від району, 16-28 березня. Це на 13-26 днів раніше від традиційно-середніх строків. Так погода підштовхнула аграріїв до більш раннього початку весняно-польових робіт, і все йде до того, що тепер так буде завжди: клімат змінився, і ці зміни вже закріпилися.

В останні роки Сумщина постійно виходить у лідери щодо урожайності та валового збору зернових, і такі тенденції спонукають аграріїв відводити значні площі під ці культури. Сприяє цьому і стійкий попит на збіжжя на світових ринках.

Торік середня урожайність зернових та зернобобових становила в області 7,24 т/га — порівняно з 2019 вона зросла майже на 12%. При цьому віддача кожного гектара озимої пшениці у середньому збільшилася на 0,55 тонни, зерна кукурудзи — на 0,71 тонни. Уже кілька років поспіль на Сумщині збирають майже 4,5 млн тонн зернових. За останні два десятиліття цей показник зріс учетверо.

Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується