Ціни на зернові та олійні — огляд за 6 квітня від Zernotorg.ua — КУРКУЛЬ

Ціни на основні с/г культури, оприлюднені у новині, наведені на основі даних CPT — умов доставки до воріт порту. Основні порти, що закуповують с/г культури, знаходяться в Одеській та Миколаївській областях. Повідомляє Kurkul.com, згідно з даними ресурсу Zernotorg.ua.

В портах України продовжують дешевшати зернові та зернобобові культури. Так, ціна пшениці 2 класу в порту Миколаєва знизилась до 7 227 грн/т, в портах Одещини — до 7 060 грн/т.

Також в порту Миколаєва пшениця фуражна подешевшала на 59 грн/т, кукурудза — на 22 грн/т, а ячмінь — на 37 грн/т. В портах Одещини пшениця фуражна знизилася в ціні на 50 грн/т, кукурудза — на 11 грн/т, ячмінь — на 37 грн/т.

Нагадаємо, аналітики USDA спрогнозували, що посівні площі кукурудзи в США збільшаться менше ніж на 1% у порівнянні із 2020 р. На вихід звіту по посівних площах і залишках основних с/г культур від Мінсільгоспу США ф’ючерси на Чиказькій біржі відреагували бичим ралі. Після публікації даних, котирування по кукурудзі, сої і соєвій олії швидко досягли денного ліміту росту і торги було зупинено.

Джерело https://kurkul.com

Відповісти

Ваш email не публікується