Обладнання KMZ експлуатується на більше, ніж 5 тис. об’єктів – AgroTimes

За  10 років функціонування KMZ Industries на понад 5 тис. об’єктів експлуатується елеваторне обладнання виробництва компанії.

Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці компанії.

Також у KMZ додають, що в компанії працює 550 працівників, із яких 85% – карлівчани. На заводі й досі працюють цілі династії. Якщо скласти разом трудовий стаж різних поколінь деяких з цих заводських династій, то він налічуватиме 238 років.

«Ми – перше і найбільше серійне виробництво металевих силосів в Україні, ба більше – із найбільшим в Україні модельним рядом металевих силосів як з конусним днищем, так і на пласкій бетонній основі. Перші силоси встановлено у 2005 р. на Полтавському ХПП Kernel», – зазначається у повідомленні.

Загалом в експлуатації – силоси KMZ Industries сумарним об’ємом понад 8 млн м куб.

«В Україні експлуатуються понад 500 зерносушарок виробництва KMZ Industries. Понад 60% зерносушарок українського виробництва щороку випускає наш завод. Найпотужніша зерносушарка Brice-Baker продуктивністю 294 т/год встановлена у 2015 році на Вороновицькому ХПП», – зауважують у KMZ .

Найекономічніша зерносушарка продуктивністю 25 т/год працює з 2017 року на альтернативному паливі на ТОВ “Завод Кобзаренка”.

Також у компанії додають, що понад 10 років безперебійно експлуатується стрічковий транспортер на 100-тисячному елеваторі «Елеватор Агро» агрохолдингу «Агрейн». Він обслуговує оперативні силоси з конусним днищем; транспортер не потребував обслуговування та заміни деталей.

Нагадаємо, в KMZ Industries розказали, на що варто звернути увагу при замовленні конусних силосів. Також ми писали про те, що KMZ Industries облаштує зерносушильний комплекс фермерському господарству на Вінниччині.

Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується