З 1 квітня змінено правила торгівлі між Україною та Великобританією

31 березня закінчився перехідний період, запроваджений у зв’язку з виходом Великої Британії зі складу Європейського Союзу. З 1 квітня 2021 року експортні вантажі з України до Великої Британії повинні супроводжуватись виключно формами ветеринарних сертифікатів, які опубліковані на офіційному вебпорталі Держпродспоживслужби в розділі «Сертифікати на експорт з України»-«Велика Британія».

Про це повідомляє прес-служба Держпродспоживслужби.

Водночас ввезення підконтрольних товарів із Великої Британії з 1 квітня можливе у разі, якщо вантажі супроводжуються:

-погодженими двосторонніми формами ветеринарних сертифікатів, які опубліковані на офіційному вебпорталі Держпродспоживслужби в розділі «Сертифікати на імпорт в Україну»-«Велика Британія»; або

-формами міжнародних сертифікатів, затверджених наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 14.07.2020 №1329 «Про затвердження форм міжнародних сертифікатів».

«З колегами з Великої Британії триває кропітка робота для забезпечення обох країн необхідними експортними та імпортними можливостями, – розповіла Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька. – На сьогоднішній день маємо 19 сертифікатів на експорт продукції та 11 сертифікатів на імпорт. Робота триває».

Зазначається, що Держпродспоживслужба відіграє важливу роль у ефективності українського експорту. Її завданням є подолання технічних перешкод в торгівлі та забезпечення державних гарантій щодо дотримання вимог країн-партнерів.

Із вимогами Великої Британії щодо торгівлі товарами можна ознайомитися  у розділі «Вимоги країни світу» за посиланням:  https://dpss.gov.ua/mizhnarodne-spivrobitnictv/veterinariya-ta-bezpechnist/vimogi-krayin-svitu

AgriGator

Відповісти

Ваш email не публікується