Поле ячменю в Канаді пожовкло за одну ніч: агрономічна загадка — SuperAgronom.com

Канадський агроном Джекі Медвід (Jackie Medvid), фахівець із компанії Richardson Pioneer Ltd, опублікував розслідування, де розкрив проблему різкого псування посівів ячменю та наголосив на необхідності правильного використання добрив.

Підготував SuperAgronom.com за матеріалами Grainews.ca.

Не зважаючи на весняну посуху, посіви сільгоспкультур в районі селища Елфрос, штат Саскачеван, знаходились в доброму стані, окрім злощасного пожовклого поля ячменю.

 

«У нас тут велика проблема, — сказав Сем, господар агропідприємства площею 1,6 тис. га. своєму другу Джекі Медвіду, вказуючи на ділянку знебарвлених рослин ячменю. — Я ніколи не бачив нічого подібного, ніколи. Це ніби майже за ніч вони пожовкли».

 

Під час першого огляду фахівцеві-агроному Джекі стало зрозуміло, що пожовтіння йде по полю не рівномірно, а окремими ділянками. Симптоми рослин — критично уражене, некротизоване листя з коричневими кінчиками.

Варто відзначити, що засіяний був стійкий до хвороб сорт, тому ідея про спалах невідомої хвороби, яка б була здатна за такий короткий період так уразити посіви, була відразу відкинута.

 

«Я завжди удобрюю поля і даю все, що потрібно для гарного врожаю. І з тих пір, як став застосовувати комплекс-мікромікс з цинком, бором і міддю, врожайність на фермі була приголомшливою. Однак на цьому полі немає нічого, крім неприємностей. Два роки тому я не міг розпорошувати пестициди, тому що воно було страшенно вологим. З тих пір я граю в доганяли з бур’янами, а тепер ще й це», — сказав Сем.

 

Він додав, що впровадив комплексну програму боротьби з бур’янами, яка включала залишкові гербіциди, які діють за кількома напрямками.

 

Оскільки фахівець раніше ніколи не бачив нічого подібного, було вирішено перевірити зразки уражених тканин в лабораторних умовах. Результати прийшли невдовзі і виявилось, що найвірогіднішою причиною ураження посівів стала токсичність бору, оскільки саме цей показник перебував у надвисокому діапазоні — 214,4 частин на мільйон.

Бор був одним з мікроелементів, які Сем застосовував на полі на початку сезону. Цей елемент рухливий в грунті, і виявилося, що значні опади після внесення поживних речовин проштовхнули його глибше до кореневої зони рослин, ось чому ячмінь в кінці сезону так швидко пожовтів.

 

«Надмірне використання бору також викликає подовження стебла, що і пояснило, чому симптоми стали набагато помітніше, за, здавалося, такий короткий час», — підкреслив Сем.

 

Після отриманих результатів фахівець і власник господарства продовжили спостерігати за полем. Після чергової сильної зливи вони повернулись на поле і взяли нові зразки на лабораторне дослідження. Тестування показало, що кількість бору в проблемних зонах піднявся ще вище, до 366,0 ppm.

На той момент виправити проблему токсичності бору було вже неможливо. На щастя для аграрія, ураження обмежилося тільки певними частинами ячмінного поля і не привело до тотального знищення врожаю, так як інші його поля під тією ж культурою не проявили ніяких симптомів.

Як показує ситуація, симптоми отруєння бором можуть бути дуже неоднозначними, в залежності від поля. Однак в цьому випадку проблема ускладнювалась помилкою обробки, так як Сем випробував новий флотатор, який тільки що купив, і на ходу регулював норми внесення. Це і привело до передозування на деяких ділянках зі згаданими наслідками.

©Микола Деркач, SuperAgronom.com, 2021

Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується