Агрофірма Білозерський з Херсонщини на межі банкрутства через кредит — КУРКУЛЬ

Агрофірма «Білозерський» може припинити існування в разі непогашення кредиту в приблизно 15 млн грн. Про це повідомляє Новий день.

Одне із найбільших на Херсонщині агропідприємств, що спеціалізуються на вирощуванні фруктів, ягід і винограду, цього сезону може закритися, якщо урожай цього року не дозволить погасити кредит, який, за словами директора підприємства Олександра Ощипка, попереднє керівництво витратило невідомо на що.

Він розповів, що кредит брало попереднє керівництво підприємства, а нинішнє не може з’ясувати, на що були витрачені такі великі кошти, зараз проводиться аудит підприємства і його перевірка податківцями. Після аудиту та перевірки, можливо буде направлено заяву в правоохоронні органи.

Минулого сезону врожаї були невеликі, і це дозволило сплатити лише відсотки по кредиту, а всю суму, яка бралася під заставу приміщень і обладнання, треба повернути в 2022 р. У разі неповернення кредиту підприємство може втратити заставне майно, з якого найцінніше 7 холодильне обладнання, необхідне для зберігання продукції. Це означає крах підприємства. Зараз його доля залежить від врожаю нинішнього року.

Джерело https://kurkul.com

Відповісти

Ваш email не публікується