На Миколаївщині виявлено браконьєрів з червонокнижним уловом – AgroNews

Прикордонники Херсонського загону спільно з представниками Миколаївського рибоохоронного патруля поблизу населеного пункту Іванівка учора виявили громадянина України, який незаконно здійснював вилов водних живих біоресурсів на маломірному плавзасобі. Про це повідомляє пресслужба Державної прикордонної служби, пише agronews.ua.

За допомогою трьох месинових сіток браконьєр спіймав камбалу та осетра, який занесений до Червоної книги України. Загальна сума збитків державі, за оцінкою представників рибоохоронного патруля, складає понад 52 тисячі гривень.

Ще одного браконьєра військовослужбовці виявили під час перевірки транспортного засобу, який повертався з промислу. Громадянин України мав намір вивезти одну рибину – червонокнижного осетра. За оцінкою відповідного органу, сума збитків державі у цьому випадку складає понад 51 тисячу гривень.

У діях порушників вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст. 249 ККУ «Незаконне заняття рибним, звіриним або іншим водним, добувним промислом».

 

Джерело https://agronews.ua

Відповісти

Ваш email не публікується