Висів буряків сівалкою Monopill e-drive II підвищує їх цукристість – AgroTimes

Сівалка Monopill e-drive II від Kverneland Group забезпечує високу врожайність і цукристість буряку. Агрегат оснащений інноваційними системами, зокрема, електронним управлінням.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Завдяки електроприводу кожного висівного апарату, система автоуправління сівалки GEOCONTROL, на основі сигналу GPS, сама включає або відключає висів насіння точно і в потрібному місці. Система допоможе зекономити посівний матеріал на клинах і розворотній смузі, витримуючи при цьому оптимальну площу харчування кожної рослини», – йдеться в повідомленні.

Крім того, відзначають квадратно-гніздовий посів сівалки – GEOSEED, що забезпечує відмінний розвиток рослин.

квадратно-гніздовий посів
сівалки Monopill e-drive II – GEOSEED

«GEOSEED синхронізує поперечну викладку насіння за допомогою спеціальних датчиків і дозволяє укладати насінини паралельно одна одній або зі зміщенням (в шаховому порядку). Таке розподілення насінин позитивно впливає на їх харчування, поглинання води та сонячної енергії. Знижується ризик водної та вітрової ерозії. Зменшується налипання ґрунту на коренеплоди. Також спостерігається підвищення цукристості близько 1%», – додають у повідомленні.

Разом з тим машина оснащена ISOBUS електронікою, відтак, нею можна керувати за допомогою терміналу IsoMatch Tellus PRO.

Нагадаємо, Kverneland оновив сівалку E-Drill Maxi Plus. Раніше повідомлося, Kverneland запустив новий додаток і веб-сайт для налаштування розкидачів добрив.

Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується