ФГ «Гадз» завезло обладнання для заводу з виробництва пюре та соків – AgroTimes

Сьогодні один з найбільших виробників яблук в Україні – фермерське господарство «Гадз», що на Тернопільщині, імпортувало італійське обладнання на 2 млн євро для власного заводу з виробництва фруктового пюре та соків.

Про це повідомляється  у відеоролику компанії.

9 вантажівок привезли основну частину заводу – обладнання компанії Rossi для виробництва яблучного пюре. До кінця цього тижня очікується бригада монтажників з Італії.

«Через 2 тижні очікуємо ще 2 автомобілі, які привезуть прес а також кухню для змішування різного роду пюре. І це буде практично цілий завод», – сказав Олег Грицак, заступник голови ФГ «Гадз».

Паралельно ведеться будівництво котельні потужністю 5 т пари на годину, дільниці водопідготовки а також вентиляційного обладнання. Запуск заводу запланований через місяць.

Нагадаємо, загальна вартість заводу з переробки фруктів ФГ «Гадз» складає близько 5 млн. євро. Підприємство  вирішили будувати після того, як у 2019 році через град 80% яблук довелося здавати на переробку по 3 грн/кг. Господарство тоді втратили 100 млн грн.

 

Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується