Сівалка Azurit 9 здійснює подвійний висів однією секцією – AgroTimes

Удосконалена сівалка Azurit 9 здійснює висів подвійним рядком за технологією Delta Row®. Таке розміщення насіння забезпечує кращий розвиток рослин і збереження вологи в ґрунті. Крім того, сівалка ефективно закладає добрива в посушливих умовах.

Про це AgroTimes повідомили у прес-службі компанії LEMKEN.

«Технологія Delta Row® передбачає висів подвійними рядами, що забезпечує більше життєвого простору для кожної рослини у порівнянні з однострочним посівом. Це також забезпечує рівномірну конкуренцію між рослинами, а отже, – однаково розвинуті качани, кошики чи стручки. Це дозволяє рослинам швидко наростити велику листкову масу й закрити міжряддя від сонця, що захищає їх від втрати вологи та бур’янів», – зазначають у компанії.

Урожай цих посівів можна збирати звичайними жатками. Разом із тим, сівба за технологією Delta Row®, — суттєво комфортніша, оскільки Azurit 9 має одну висівну камеру на кожен подвійний ряд.

Сівалка Azurit 9 від LEMKEN

У стандартній комплектації на Azurit 9 встановлюється коток з трапецієподібним профілем. Вони ущільнюють ґрунт перед сошниками для насіння й підтягують вологу саме туди, де буде насінина. Розпушене міжряддя сприяє збереженню вологи в цій зоні та забезпечує належний розвиток кореневої системи.

Одночасно з висівом Azurit 9 закладає добрива між двома напіврядками. При цьому гумовий коток ущільнює ґрунт і контролює глибину висіву насіння, а його профіль концентрує вагу в місці проходження сошника, притягуючи вологу до внесених добрив і таким чином активуючи їх.

Сівалка Azurit 9 з подвійним висівом за технологією Delta Row®

Нагадаємо, LEMKEN випускає нові агрегати та вдосконалює наявні. Раніше повідомлялося, обсяги продажів у LEMKEN стабільно високі.

Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується