БТУ-Центр посилить боротьбу із деградацією ґрунтів в рамках Глобального Ґрунтового Партнерства – AgroTimes

ТОВ «Інститут прикладної біотехнології», що входить до групи компаній БТУ-ЦЕНТР, одного з найбiльших українських виробникiв бiологiчних препаратiв, підписав договір про співпрацю з Асоцiацiєю «Українське Ґрунтове Партнерство», що діє під егідою Глобального Ґрунтового Партнерства.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Це єдина національна платформа, що покликана сприяти діалогу та співпраці між зацікавленими сторонами на рівні країни для підвищення ефективності управління та раціонального використання ґрунтів, а також інтеграції міжнародних ініціатив на національному рівні.

Українські ґрунти потребують невiдкладних комплексних заходів щодо зупинення їх деградацiї, вiдновлення та пiдвищення родючостi. Інститут прикладної біотехнології надає аграрiям iнформацiю про стан ґрунтів в агроценозах, що допомагає в плануванні ефективних технологiчних процесiв при вирощуванні сільськогосподарських культур. Це сприяє зростанню прибутковостi за одночасного вiдтворення екологiчної рiвноваги в агроландшафтах.

«Ми раді можливості долучитися до Асоціації. Це один із кроків на шляху до нашої глобальної місії – відродження та збереження потенціалу українських ґрунтів. Дуже важливо розробляти і запроваджувати біотехнологічні рішення для відновлення екологічної рівноваги у мікробному пулі ґрунтів агроценозу. Одним з важелів оптимізації мікробного ценозу і є застосування біопрепаратів, які здатні покращувати здоров’я ґрунтів, сприяти зростанню ґрунтового потенціалу», –  зауважила доктор с.-г. наук, керівник Інституту прикладної біотехнології, компанія БТУ-ЦЕНТР Світлана Корсун.

«Асоціація «Українське Ґрунтове Партнерство» щиро вітає Інститут прикладної біотехнології у об’єднанні однодумців, що працюють над досягненням глобальної мети – нейтрального рівня деградації земель. Збереження родючості ґрунту за участі багатосторонніх ініціатив є важливою багаторівневою інвестицією у майбутнє країни.

Зусилля Асоціації спрямовані на об’єднання ініціатив провідного українського бізнесу заради покращення якості взаємодії з науковим сектором. Тож Партнерство прикладатиме максимум зусиль для задоволення потреб у якісній технічній підтримці на національному та міжнародному рівнях”, – зазначила виконавчий директор Асоціації «Українське Ґрунтове Партнерство» Лариса Бондаренко.

Нагадаємо, БТУ-ЦЕНТР презентував нову серію навчального курсу «Про мікроби просто!».

Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується